Adnan Menderes Cad. No:8 , Geyve/Sakarya

Hizmetlerimiz

Uydu Sistemli TV

Tüm odalarımızda standart olarak yer alan Uydu Sistemli TV hizmeti sayesinde, yüzlerce TV kanalını izleyebilirsiniz.

Kablosuz 32 Mbps İnternet

İster işinizle ilgili acil bir e-posta göndermek için, isterseniz eğlence için 32 Mbps yüksek hızlı Kablosuz internet hizmeti, siz huzurlu bir ortamda dinlenirken, dünyadan bağınızı koparmıyor.

Merkezi Isıtma

Soğuk hava şartlarında, eviniz gibi sıcacık bir ortam için otelimiz ısıtma sistemimizi merkezi ısıtma olarak tesis ettik.

Klima

Tüm odalarımızda klima mevcuttur.

Yastık / Yorgan Menüsü

Taşpınar Otel olarak, en önem verdiğimiz konu, misafirlerimizin rahat bir uyku uyumalarıdır. Bu sebeple sizin tercihleriniz doğrultusunda belirleyebileceğiniz yastık ve yorgan çeşitlerimiz hizmetinizdedir.

Ücretsiz Otopark Alanı

Sizin rahatınız ve güvenliğiniz kadar, aracınızın da güvenliği bizim için önemlidir. Bu nedenle tüm misafirlerimiz ücretsiz olarak otopark hizmetimizden yararlanabilir.

Banyo ve 7/24 Sıcak Su

Tüm otellerin neredeyse tümünde standart haline gelmiş olan Banyo ve 7/24 sıcak su hizmeti, kesinlikle aksaklık götüremez bir hizmettir. Bu nedenle üzerinde itina ile durduğumuz bir hizmetimizdir. Temiz ve sorunsuz banyolarımız da hizmetinizdedir.

Geniş Ferah Lobi

İş görüşmenizi veya turistik gezinizi tamamladıktan sonra, boş vaktinizi değerlendirebileceğiniz 150m2'lik geniş ve ferah lobimiz sizi bekliyor.

Hemen Rezervasyon Yaptırmak için Bize Ulaşın